El Örgüsü Paspas Modelleri

Kaplumbağa Modelli El İşi Paspas

Bayanların yeni örgü trendi olan paspaslar başlarda yalnızca banyolar için örülürken artık hemen hemen her oda için örülmeye başlandı. Örgüde de bildiğiniz üzere tıpkı modadaki gibi bir geçmişe dönüş yaşanıyor. Eskiden örülen paspaslar yeniden örülmeye başlandı. Ancak çok daha modernize edilmiş halde karşımıza çıkan bu örgü paspaslar görülmeye değer.

Çocuk odaları için yumuşacık iplerden ve sevimli hayvanların figürleri ile örülen çok sevimli paspaslar bulunuyor. Özellikle kaplumbağalı ve karpuzlu modelleri görmeden geçmemenizi tavsiye ederim.

Sakallı ip mucizesi ile de son derece kullanışlı, yıkaması kolay, leke tutmayan ve yumuşacık paspaslar örmek mümkün oluyor. Sakallı ip ve normal ipi kullanarak ördüğünüz paspası üç boyutlu hale getirebilirsiniz.

Örneğin çocuk odası için ördüğünüz paspasta bir bebek figürü yapıyorsanız bebeğinizin saçlarını sakallı ip yardımıyla üç boyutlu hale getirebilirsiniz. Böylelikle paspas çok daha sevimli hale gelecektir.

Ayrıca odanızın renklerine uygun paspas bulamıyorsanız uygun renkteki ipleri satın alarak kendiniz hem renk hem de model olarak uyumu paspaslar örebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.