Çeyizlik Örgü Yelek Modelleri

Gelin Yeleği

Gelinlere hazırlanan çeyizlerde artık kayınvalideler gelinleri için bir adet de yelek koyuyorlar. Bunun içinde tabi hummalı bir çalışma başlıyor. Çeyizlik yelekler sıradan yeleklerden daha şık ve daha gösterişli olmalıdır. Genellikle de tığ işi ve beyaz olarak tercih edilmelidir.

Dantel yeleklerde ağır örnekler tercih edebileceğiniz gibi basit örneklerle de gösterişli yelekler elde etmeniz son derece basit. Bunun için öncelikli olarak yelek motifini seçin ve yeleğinizin şeklini belirleyin.

Artık yelekler tek tip değil farklı farklı birçok stile sahip yelek modelini bulmak mümkün oluyor. Bunun için de sizin için hazırladığım galeriye göz atabilirsiniz.

Bolero tipli yelekler, şal tipli yelekler, uzun yelekler, hırka tipli yelekler, bağlamalı yelekler, düğmeli yelekler ve şal yaka yelekler yelek modelleri arasında sayılabilir.

Gelin yeleği olarak ise en çok şal tipi yelekler tercih ediliyor. Beyaz ipten ve motifli olarak örülen şal tipi yelekler hem zarif hem de şık ve gösterişli bir duruş yakalamayı sağlıyor.

Bunun için ihtiyacınız olan tek şey de dilediğiniz kalınlıktaki beyaz renk ip ve model olacaktır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>